Pokaz narzędzi brukarskich

     Miło nam poinformować, że w dniu 15.02.2019 uczestniczyliśmy w pokazie narzędzi brukarskich na zaproszenie firmy GRYFSTONE. Impreza odbyła się na terenie MTS w Szczecinie i zgromadziła liczne grono okolicznych firm brukarskich (ok. 200 uczestników).

     Na pokazie zostały zaprezentowane nasze produkty, czyli różnego rodzaju chwytaki, listwy zgarniające, młotki brukarskie, imaki i łomy brukarskie, oraz cięższy sprzęt - gilotyny brukarskie do cięcia kostki brukowej, kamienia i silikatów, zagęszczrki gruntu, piły stołowe i do cięcia nawierzchni.

     Uczestnicy pokazu mieli możliwość zapoznania się z charakterystyką poszczególnych wyrobów naszej firmy oraz własnoręcznej obsługi prezentowanych produktów. Duże zainteresowanie wzbudziły nowości firmy MIMAL, po praz pierwszy prezentowane na tego typy szkoleniach - Listwa do wyrównywania (LDW) oraz Gilotyna do kostki i silikatów (GS3).

     Oczywiście, jak zwykle nie zabrakło na naszym stoisku drobnego poczęstunku i firmowych gadżetów :).

     Była to dla nas bardzo ważna impreza, pozwalająca na bezpośredni kontakt z użytkownikami naszych maszyn i narzędzi brukarskich. Podczas takich spotkań mamy możliwość poznania Państwa oczekiwań i potrzeb, oraz wysłuchania opinii o naszych wyrobach. Dzięki zebranym informacjom ulepszamy nasze narzędzia i wprowadzamy nowe produkty. Dziękujemy!