Praca

Konstruktor - Technolog

PPU MIMAL jest wiodącym w Polsce producentem sprzętu brukarskiego oraz lekkich maszyn budowlanych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Świadczy również usługi w zakresie obróbki skrawaniem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor-Technolog

Miejsce pracy: Lębork

Obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i produkcyjnej,
  • wdrażanie nowych produktów,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach
  • projektowanie nowych maszyn i urządzeń
  • poszukowanie nowych innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność pracy w programach CAD,
  • odpowiedzialność, sumienność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i wyznaczania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i podniesieni kwalifikacji zawodowych,
  • pakiety socjalny
  • satyfakcję z własnej pracy
  • ciekawe i ambitne wyzwania
  • pracę w doświadczonym zespole